EmpireDinasty
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere de a scoate banul dupa Nathaly

3 participanți

In jos

Cerere de a scoate banul dupa Nathaly Empty Cerere de a scoate banul dupa Nathaly

Mesaj Scris de copilotuhek Lun Sept 13, 2010 9:16 pm

ID cont:copilotuhek20
ID caracter:Nathaly
Regat:Blue
Motivul pe care am fost banata a fost "hack DMG"..in primul rand nu avetzi dovezi,
vatzi luat doar dupa vorbele la playeri.inainte da a mai da BAN pe motiv Hack nu va
mai luatzi dupa vorbe,doar dupa poze.Asta ar insemna sa se dea ban asa doar de placere shi pe vorbe goale....dak era alcineva in locul meu nu cred k ii placea:(.Asha k rog foarte frumos pe Legenda sa imi scoata ban dupa cont.dak dau DMG mare nu inseamna k am hack.ms shi sper sa se rezolve cat mai repede.o zi buna la totzi.Luatzi masuri va rog mult


Ultima editare efectuata de catre copilotuhek in Lun Sept 13, 2010 9:26 pm, editata de 1 ori
copilotuhek
copilotuhek
Junior
Junior

Respectarea Regulilor : Cerere de a scoate banul dupa Nathaly 111010 feminin Mesaje : 2
Data nasterii : 17/02/1990
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 34
Localizare : tulcea
Stare de spirit : bunicik

Sus In jos

Cerere de a scoate banul dupa Nathaly Empty Re: Cerere de a scoate banul dupa Nathaly

Mesaj Scris de copilotuhek Lun Sept 13, 2010 9:23 pm

cred k shi altu dak ar fi in locul meu nu iar parea bn sa i-a ban degeaba...la DMG care il dau playerilor nu imi trebuie hack....va rog luatzi masuri cu aceste probleme cauzate de GM

copilotuhek
copilotuhek
Junior
Junior

Respectarea Regulilor : Cerere de a scoate banul dupa Nathaly 111010 feminin Mesaje : 2
Data nasterii : 17/02/1990
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 34
Localizare : tulcea
Stare de spirit : bunicik

Sus In jos

Cerere de a scoate banul dupa Nathaly Empty Re: Cerere de a scoate banul dupa Nathaly

Mesaj Scris de Remix Lun Sept 13, 2010 9:29 pm

Ai Dreptate ... Te Inteleg eu sunt KynG incerc si eu akm sami scot banul ! :D
Remix
Remix
Junior
Junior

Respectarea Regulilor : Cerere de a scoate banul dupa Nathaly 111010 masculin Mesaje : 10
Data nasterii : 07/09/1977
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 46
Localizare : Lugoj
Stare de spirit : Fuck YOU !!!

Sus In jos

Cerere de a scoate banul dupa Nathaly Empty Re: Cerere de a scoate banul dupa Nathaly

Mesaj Scris de (•̪●)Legenda Mar Sept 14, 2010 12:49 am

Nathaly de tine s-a discutat demult in staff si in joc !! UnBan vei primi pe data de : 18.09.2010 pana atunci ...TOPIC CLOSED!!
(•̪●)Legenda
(•̪●)Legenda
Administrator
Administrator

Respectarea Regulilor : Cerere de a scoate banul dupa Nathaly 221010 Mesaje : 28
Data nasterii : 05/07/1996
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 27
Localizare : Resita
Stare de spirit : Extra b-)

http://www.empiredinasty.info

Sus In jos

Cerere de a scoate banul dupa Nathaly Empty Re: Cerere de a scoate banul dupa Nathaly

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum